Woody Allen'ın Amazon için çekeceği filmin oyuncu kadrosu şekilleniyor

Geçtiğimiz yıl Amazon için çektiği Crisis In Six Scenes dizisiyle gündeme gelen usta yönetmen Woody Allen, aynı kanal için bir uzun metraj hazırlığında. Henüz ismi bilinmeyen filmin başrolünde izleyeceğimiz üç genç oyuncu belli oldu.

Amazon Studios’un yapımcılığını üstlendiği filmde açıklanan ilk üç isim Elle Fanning, Selena Gomez ve Timothée Chalamet oldu. The Neon Demon, Trumbo ve Super 8 gibi filmlerdeki performansıyla günümüzün en heyecan verici genç oyuncuları arasında yerini alan Elle Fanning, önümüzdeki iki yıldaki yoğun ve epey hareketli takvimine Woody Allen’ın yeni filmini de eklemiş oldu.

Son yıllarda James Franco’nun In Dubious Battle uyarlaması ve William H. Macy’nin yönettiği Rudderless gibi filmlerde rol alan Selena Gomez, ana karakterlerinden Mavis’i seslendirdiği Hotel Transylvania serisinin üçüncü filminde de karşımıza çıkacak.

Fanning ve Gomez’le başrolü paylaşacak isim olan Timothée Chalamet de özellikle Luca Guadagnino imzalı Call Me By Your Name filmiyle dikkatleri üstüne çekti. Filmografisinde Interstellar, Men Women Children ve Love The Coopers gibi filmler bulunan genç oyuncu, önümüzdeki yıllarda ismini en çok anacağımız erkek oyunculardan biri olacak gibi gözüküyor.

Woody Allen’ın önümüzdeki kış vizyona girecek filmi Wonder Wheel için geri sayım da sürüyor. Başrollerinde Juno Temple, Kate Winslet ve Justin Timberlake’i izleyeceğimiz dram filmi, galasını  New York Film Festival kapsamında ekim ayında yapacak. Çekimlerine önümüzdeki aylarda başlanması beklenen yeni Woody Allen filmi hakkında detaylar için takipte kalın.