Yeni “Dexter” sezonundan ilk görüntüler

Showtime’ın Dexter reboot’una dair ilk haberler, geçtiğimiz sonbahar aylarında gelmişti. Michael C. Hall’un, kendiyle özdeşleşen karaktere yedi yılın ardından bir kez daha hayat vereceği 10 bölümlük yeni sezondan ilk teaser paylaşıldı.

Yapımcı Clyde Phillips, epey tartışılan ve hem izleyiciler hem yaratıcılar için büyük bir hayal kırıklığı olarak hatırlanan finalin izlerini silmeye niyetli olduklarını birkaç kez dile getirmişti. Dizide yaşananların 10 yıl sonrasında geçeceği açıklanan yeni bölümlerde, Dexter’ı Oregon’da bir keresteci olarak göreceğiz. Tabii ki yolu bir şekilde tekrar Miami’ye düşecek fakat bunun detayları henüz bilinmiyor. 

30 saniyelik “Misunderstood” isimli teaser’da karla kaplı bir ormanın içindeyiz. Dexter bir kulübenin camından dışarı bakarken, Nina Simone’un “Don’t Let Me Be Misunderstood” şarkısını duyuyoruz.

Yeni sezonda kimler var?

Clancy Brown, Johnny Sequoyah, Julia Jones, Alano Miller, Michael Cyril Creighton, Jack Alcott, David Magidoff, Jamie Chung ve Oscar Wahlberg, yeni Dexter sezonunun oyuncu kadrosunda.  Dizinin yürütücü yapımcılığını, daha önce Clyde Phillips’in kaleme aldığı kimi Dexter bölümlerini çekmiş olan Marcos Siega üstleniyor. Yeni bölümlerin altı tanesini de Siega yönetecek. Geçmiş yıllarda True Blood, Blindspot ve The Following gibi diziler için kamera arkasına geçen Marcos Siega’nın son işlerinden biri, HBO Max yapımı The Flight Attendant olmuştu.

Dizi 2021 bitmeden yayımlanacak fakat net bir tarih henüz açıklanmadı.

Yükleniyor...