Yılın ilk açıkhava festivali Parkfest 2015'te The Dø, Princess Chelsea ve dahası var!

%100 Music tarafından organize edilen yılın ilk açıkhava müzik festivali Parkfest 2015, 10 Mayıs günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. The Dø, Kadebostany, Princess Chelsea ve Kalben’in sahne alacağı festivalin biletleri 5 Nisan’a kadar indirimli olarak satışta.

Yarı Fransız yarı Fin grup The Dø, son olarak geçtiğimiz yıl Shake Shook Shaken isimli üçüncü albümünü yayınlamıştı. Özellikle ilk albümleri A Mouthful ile epey ses getiren The Dø, enerjik canlı performansıyla festivalin en heyecan veren isimlerinden biri. İsviçreli grup Kadebostany ise DJ ve prodüktör Kadebostan’ın canlı enstrümanlar eşliğinde genişletilmiş projesi. İstanbul’da bundan önce birkaç kez sahne alan ekip de sahnedeki bitmek tükenmek bitmeyen enerjisi ile tanınıyor.

Chelsea Nikkel’in solo projesi Princess Chelsea ise festivalin en uzaktan gelen konuğu. Yeni Zelandalı müzisyen, kendine has deneysel pop şarkılarıyla son yıllarda adını fazlasıyla duyurdu. Geçtiğimiz yıl, yerli bağımsız müzik sahnesi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Kalben de, sıcak ve samimi performansıyla Parkfest 2015’te sahnede olacak.

parkfest

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.