“Yüz Yüze”nin sıradaki konuğu Bartu Küçükçağlayan

Özgür Mumcu ile YÜZ YÜZE’nin yeni konuğu Bartu Küçükçağlayan. Yazar Özgür Mumcu’nun her ay farklı bir ismi konuk ettiği Yüz Yüze, on ikinci buluşmasıyla 16 Kasım Cuma Bant Mag. Havuz / Bina’da.

Oyuncu, müzisyen ve yazar Bartu Küçükçağlayan, senaryosunu yazdığı ve başrolü üstlendiği yeni dizisi “Bartu Ben” ile gündemde. Dizi dünyasında “Masum”, “Yalan Dünya”, “Jet Sosyete” gibi işlerle de tanıdığımız Küçükçağlayan sinemada ise son olarak yine YÜZ YÜZE kapsamında tam bir sene önce Özgür Mumcu’nun karşısına oturan Tolga Karaçelik imzalı “Kelebekler” filmindeki rolüyle karşımıza çıkmıştı. Küçükçağlayan son yılların başarılı oyuncularından biri olmasının yanı sıra malumunuz Büyük Ev Ablukada grubuyla yaptığı müzikal üretimlerle de bambaşka bir kitlenin gönlünde yer edindi.

Özgür Mumcu’nun Bartu Küçükçağlayan ile kariyeri ve hayatın üzerine gerçekleştireceği söyleşinin ardından David Martin ve Bernardo Wattusi’den oluşan DJ ikilisi Filhos Do Ritmo kabinde olacak. Lizbon, Portekiz çıkışlı ikilinin seti funk, disco, cumbia, samba arasında gidip gelecek, Afrika ve Latin Amerika esintilerinden etnik-elektroniklerin, hatta house ve techno’nun derinliklerine doğru seyredecek.
https://www.facebook.com/filhosdoritmo

19:30 // kapı açılış
20:00 – 22:00 // söyleşi
Özgür Mumcu & Bartu Küçükçağlayan
22:00 – 02:00 // DJ set
Filhos Do Ritmo

KATILMAK İÇİN:
*Etkinliğe giriş ücreti: 20 TL
**Biletler BİNA giriş katından alınabilir
***Kapasite 60 kişi ile sınırlıdır. Söyleşi oturmalı düzendir.