Zorlu PSM'de görkemli bir sezonun ardından: "Staged"

Patti Smith, Sigur Ros, PJ Harvey, Tindersticks, Godspeed You! Black Emperor ve nice heyecan verici ismi geçtiğimiz sezon içerisinde sahnesinde ağırlayan Zorlu PSM, Staged isimli sergiyle geride kalan yılı ölümsüzleştiriyor. Konserlerin yanı sıra birçok özel sergi, müzikal ve oyunlara da ev sahipliği yapan Zorlu PSM’nin Staged isimli sergisi 1 Ekim’e kadar ziyaret edilebilir.

Sergi kapsamında 2015-2016 sezonu boyunca Zorlu PSM‘de sahnelenmiş konserler, oyunlar ve şovlardan çeşitli video ve fotoğraflar görücüye çıkıyor. Sahne şovlarının yanı sıra teknolojiden futbola uzanan birçok farklı sergi ve fuardan da anların yer aldığı sergide performansların perde arkasından çeşitli fotoğraflar da yer alıyor.

zorlu5


Shrek, The Lord Of The Rings ve Hamlet gibi prestijli müzikallerin de arasında bulunduğu, birçok etkileyici sahne şovu ve nefes kesen konserden anıları tazelemek adına Staged‘i ziyaret etmeniz tavsiye edilir. Sergi 1 Ekim’e kadar her gün 10:00-22:00 aralığında görülebilir. Sergiyle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklamanız yeterli.

zorlu6
zorlu4
zorlu3