Kate Winslet, “Avatar”ın devam filmlerinin oyuncu kadrosunda

Kate Winslet, “Avatar”ın devam filmlerinin oyuncu kadrosunda

James Cameron’ın büyük merakla beklenen yeni Avatar filmlerinin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı. Aynı anda çekilen ikinci ve üçüncü Avatar filmlerinin oyuncu kadrosuna, yönetmenle Titanic filminde de çalışmış olan Kate Winslet katıldı.

Sam Worthington, Zoe Saldana, Matt Gerald ve Sigourney Weaver gibi ilk filmde rol alan birçok oyuncunun yine karşımıza çıkacağı Avatar devam filmlerinin ilki 18 Aralık 2020’de gösterime girecek. Ronal isimli bir karakteri canlandıracak olan Kate Winslet hakkında Deadline’a açıklamalarda bulunan yönetmen James Cameron, Kate Winslet’le Titanic‘in ardından yaklaşık yirmi yıldır güçlerini birleştirmeye çalıştıklarını ve onunla çalışmış olmanın kariyerinin kendisi adına en önemli kazanımlarından biri olduğunu vurguladı.

Kate Winslet’in canlandıracağı Ronal karakterinin kaç tane devam filminde yer alacağına dair net bir açıklama henüz yapılmış değil. James Cameron’ın büyük bir tutkusu haline gelen ve birkaç yıldır çeşitli planlarıyla gündeme gelen Avatar filmleri, 2020 yılından 2025’e yayınlanacak dört farklı devam filmiyle tam beş filmlik bir seri olacak.

Winslet’i yakında izleyeceğimiz filmler arasında, aralıkta vizyona girecek yeni Woody Allen filmi Wonder Wheel bulunuyor. Söz konusu filmde Winslet’e Justin Timberlake, Juno Temple ve Jim Belushi eşlik ediyor.

Benzer yazılar