22.İstanbul Caz Festivali programı belli oldu: Joan Baez, Jools Holland, Hiatus Kaiyote ve dahası!

22.İstanbul Caz Festivali, bu yıl da yine birbirinden etkileyici isimleri İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor. 27 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında şehirde gerçekleşecek festivalde yer alacak isimler de belli oldu.

Joan Baez, Jools Holland, Marcus Miller, Melody Gardot, Tigran Hamasyan, The Bad Plus – Joshua Redman & Vincent Peirani Quintet, Nils Petter Molvaer, Dave Holland, Hiatus Kaiyote gibi isimlerin performanslarını izleme şansını yakalayacağımız festivalde yerli isimler de yer alacak. Bora Uzer, Korhan Futacı, Fahrettin Yarkın ve daha birçok başarılı müzisyen usta isimlerle birlikte aynı sahneyi paylaşacak.

Bu sene Anadolu Yakası’nda parklarda gerçekleşecek konserlerle festival, İstanbul’un iki yakasında da gerçekleşmiş olacak. İstanbul’da yine çeşitli gece kulüpleri ve  farklı alanlarla gerçekleşecek konserler için biletler 11 Nisan’da satışa çıkacak.

Festivalin son haftasında yer alacak sürpriz önümüzdeki günlerde açıklanacak. Programla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.