22 Mart’ta yayınlanacak Avey Tare albümünden bir şarkı daha: “HORS_”

Cows on Hourglass Pond isimli yeni albümünü 22 Mart’ta Domino Records etiketiyle yayınlamaya hazırlanan Avey Tare’den yeni bir klip geldi.

Albümün ilk teklisi “Saturdays (Again)” için çekilen klipte iki inekle gördüğümüz Avey Tare, ikinci klip “HORS_”ta sahneyi Calliope isimli bir ata devretmiş. “HORS_”, Avey Tare’in tuhaf hislerle bezeli vokal melodileri etrafında genişleyen ve tekinsizleşen bir sonik dünya sunuyor. Animal Collective üyesi Avey Tare’in birçok projesinde iş birliği yaptığı kardeşi Abigail Portner’ın yönetmenliğini üstlendiği “HORS_” klibi, aşağıdaki bağlantıda.

Son olarak Animal Collective’le görsel albüm projesi Tangerine Reef‘le karşımıza çıkan Avey Tare’in kendi başına yarattığı ses evreni, her zaman titiz dinleyişlerde keşfedilen ve şaşırtan detaylarla dolu. Cows on Hourglass Pond‘dan duyduğumuz ilk seslerin de bizi uzun zamanlar meşgul edecek bir albümün yolda olduğuna işaret ediyor. “Saturdays (Again)” ve harika bas yürüyüşünü hala dinlememiş olanları aşağıya alalım.