"A Documentary Project: Mimaroğlu" destek gösterimi, 5 Nisan'da Bant Mag. Havuz'da

Yönetmenliğini sinema yazarı ve öğretim görevlisi Serdar Kökçeoğlu’nun, yapımcılığını Dilek Aydın ve Esin Uslu’nun yaptığı, İlhan Mimaroğlu belgeseli, Güngör Mimaroğlu’nun katkılarıyla ve Antalya Film Forum, Amerikan Konsolosluğu, Yeni Film Fonu ve Audioban destekleriyle son aşamasına geldi. Yaz aylarında Eytan İpeker’in editörlüğüyle bitecek filmin 2019 sonunda seyircisiyle buluşması planlanıyor.

Elektronik müziğin öncü ismi, besteci ve Atlantic Records yapımcısı İlhan Mimaroğlu’nun hayatını konu edinen, “A Documentary Project: Mimaroğlu’” belgeselinin şimdiye kadar geldiği yoldan 7 dakikalık bir “work in progress” gösteriminin gerçekleşeceği bu gecede elde edilen bilet gelirleri ise belgeselin kurgu aşaması için destek amaçlı kullanılacak.

Gösterimin ardından DANdadaDAN, 123, Big Beats Big Times, Marika ve Harmondi gibi sayısız grup ve projeyle karşımıza çıkan Berke Can Özcan’ın performansı sizi bekliyor. “A Documentary Project: Mimaroğlu” ekibi belgesele destek olmak isteyen herkesi projelerinin ilk örnek akışını izlemeye, sonrasında sohbete, muhabbete ve müziğe davet ediyor.

*”A Documentary Project: Mimaroğlu” destek gösterimi için 3 çeşit bilet alabilirsiniz:
50 TL – Gönlümden koptu diyenler
100 TL- Biraz daha vereyim diyenler
150 TL – Teşekkürlere de adım yazılsın diyenler

**Biletler etkinlik günü Bina / Bant Mag Havuz katında satılacak.