Akbank Sanat’la evde ve sanatla kalın

Karantina sebebiyle dünya genelindeki mekânlar gibi kapılarını kapatmak durumunda kalan Akbank Sanat, etkinliklerini dijital mecralarında sürdürüyor. Canlı yayınlar ve özel içeriklerle “Evinizde kalırken sanatsız kalmayın” diyen Akbank Sanat’ta birçok farklı disiplinden üretim ve paylaşım takipçileri bekliyor.

Her cuma akşamı Akbank Sanat’ın Instagram hesabında heyecan verici bir müzisyenin canlı performansını dinleyebilirsiniz. Nisan ve mayıs aylarını kapsayan “Evin Caz Hali” konserlerinde şimdiye dek Çağrı Sertel, Berke Can Özcan, Barış Demiral & Efe Demiral gibi isimler karşımıza çıktı. Akbank Sanat Instagram hesabı, 30 Nisan Perşembe günü de Dünya Caz Günü sebebiyle minik bir festivale ev sahipliği yapacak. Gün boyu canlı performanslarını takip edebileceğiniz isimler Ozan Musluoğlu Trio, Mehmet İkiz ve Selen Gülün. Yakın gelecekte Uraz Kıvaner, Serdar Ateşer ve Asena Akan da “Evin Caz Hali” konserleri kapsamında performanslar sergileyecek. Konser takvimine ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz. En yakın konser de 24 Nisan Cuma günü gerçekleşecek Serhan Erkol konseri.

Akbank Sanat’ın YouTube kanalında çocuklar için de farklı alanlarda ilgi çekici içerikler var. Akbank Sanat Dans Atölyesi eğitmenlerinden koreograf Bengi Yörük’ün 4-6 yaş aralığındaki çocuklar için hazırladığı “Mini Egzersiz Serisi” ve sanat eğitmeni Barış Karayazgan’ın yürütücülüğünde hayal gücü ve el becerilerini kesiştirecek “Çocuk Atölyeleri”, YouTube’da seri olarak devam ediyor.

Akbank Sanat’ın yayın ve paylaşımları, yakın gelecekte bir dijital sergiyle devam edecek. Gelişmeler için takipte kalın.


Yükleniyor...