Alex Garland ve Oscar Isaac ikilisi “Annihilation”la yeniden bir araya geliyor

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan filmlerinden biri olan Ex-Machina‘nın yönetmeni ve başrol oyuncusu, bir başka filmde yine beraber çalışacak. Oscar Isaac, Amerikalı yazar Jeff VanderMeer’in Southern Ranch romanlarının ilk bölüm olan Annihilation‘dan uyarlanacak olan filmde, heyecan verici bir oyuncu kadrosuyla birlikte rol alacak.

Yönetmenliğini üstlendiği ilk uzun metraj filmi Ex-Machina olan Alex Garland’ın ikinci filmi olacak Annihilation‘da rol alacağı önceden açıklanan isimler arasında Jennifer Jason Leigh, Natalie Portman, Gina Rodriguez ve Tessa Thompson bulunuyor. Çekimleri önümüzdeki haftalarda Londra’da başlayacak olan film, Portman’ın canlandıracağı bir yaşambilimciyi merkezine alıyor.

Jeff VanderMeer’in 2014 yılında yayımlanan Annihilation romanı, yazara Nebula ve Shirley Jackson Ödülleri gibi prestijli platformlardan “Yılın En İyi Romanı” ödülünü kazanmıştı.

Ex-Machina‘nın ardından Star Wars: The Force Awakens‘ta Poe Dameron karakterini canlandıran Oscar Isaac, 19 Mayıs’ta gösterime girecek X-Men: Apocalypse filminde, filme ismini de veren kötü karakter Apocalypse’i canlandırıyor.

Yükleniyor...