"American Horror Story: Style of Scare" sergisinden nefis fotoğraflar

Los Angeles’taki The Paley Center for Media’da ziyarete açılan ve American Horror Story dizisinin kostüm tasarımlarına odaklanan AHS: Style of Scare sergisinden nefis fotoğraflar internetteki yerini aldı.

Ryan Murphy ve Brad Falchuk ikilisinin her sezon güncellenen oyuncu kadrosuyla farklı türlerde korku hikayelerini anlattığı American Horror Story, yedinci sezonuyla önümüzdeki eylül ayında geri dönüyor. Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Angela Bassett ve Denis O’Hare gibi dizinin neredeyse her sezonunda karşımıza çıkan oyunculara son iki sezonda Lady Gaga da eklenmişti.

Bugüne dek The Paley Center for Media’da açılan en geniş kapsamlı sergi olan American Horror Story: Style of Scare, hem Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un karakterleri kurgularken üzerinde durdukları detayları hem de dizinin kostüm tasarımcısı  Lou Eyrich’in nefis işçiliğini gözler önüne seriyor. Son üç yılda Emmy Ödülleri’nde En İyi Kostüm Tasarımı dalında ödülün sahibi olan dizinin merak uyandıran sergisi, önümüzdeki aylarda farklı şehirleri de gezecek.

AHS2
AHS3
AHS4
AHS5
AHS6

Yükleniyor...