Ari Barokas’tan yeni klip: “Ömrümüz Yine Geçiyor”

Ari Barokas’ın Lafıma Gücenme albümünden üçüncü video klip “Ömrümüz Yine Geçiyor” şarkısı için yayınlandı.

Daha önce albümden “Yalnızlık Kanında Var” ve “Yaşıyorum Sil Baştan” parçalarının video klipleri paylaşılmıştı. Sözü, müziği ve düzenlemesi Ari Barokas’a ait parçanın klibinde önceki ikiliden farklı olarak Barokas’ı hiç görmüyoruz. Muhtar Pattabanoğlu’nun yönetmenliği üstlendiği klipte, şarkının ruhuna uygun olarak eski bir saat tamircisini takip ediyoruz. Videoda tamircinin atölyesindeki bir gününü, çalışmalarını ve eski saatlerini izliyoruz. Etkileyici bir sadeliğe ve estetiğe sahip klibi izlemek isteyenleri aşağı alalım.

Lafıma Gücenme, Duman’ın bas gitaristi Ari Barokas’ın ilk solo albümü. Grubun solisti Kaan Tangöze’nin 2015’te çıkardığı solo albümü Gölge Etme’den sonra Barokas da Şubat 2018’de Garaj Müzik etiketiyle kendi albümünü yayınlamıştı. Lansman turnesinin tamamlanmasının ardından albümden yeni video klipler yayınlanmaya devam ediyor. 

Duman’ın 25 Ocak Cumartesi akşamı Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde çalacağını da hatırlatalım. Konser öncesindeki ısınma turumuz için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazı: Bulut Çakmak

Yükleniyor...