Ayda Bir Güneş’in sıradaki konuğu Paptircem

Güneş Özgeç’in her bölümünde farklı bir konuğu ağırladığı konserli söyleşi programı Ayda Bir Güneş, Bant Mag. Havuz / Bina’da devam ediyor. Serinin sıradaki buluşması 13 Ağustos Cumartesi akşamı, konuk Paptircem.

Sena Gül, namıdiğer Paptircem, İstanbul’dayaşayan bir prodüktör, vokal, klavyeci ve söz yazarı. Müzik eğitimine 10 yaşında başladı, Boğaziçi Caz Korosu’nda koristlik yaptı. Viral videolar üzerine piyanosuyla eğlenceli aranjmanlar yaparak sosyal medyada ciddi bir kitleye ulaştı. Geçtiğimiz yıl Büyük Ev Ablukada’nın “Olanla Olunmaz” şarkısına yaptığı cover’ın ardından kendi bestelerini de yayımlamaya başladı. Yılın geri kalanında, ikisi Kaan Arslan düeti olmak üzere dört tekli paylaştı Paptircem. Son yayını olan, Kaan Arslan eşlikli “Sen Sorma” parçası da geçtiğimiz günlerde kliplendi. Buradan izleyebilirsiniz.

Ayda Bir Güneş’te Güneş Özgeç ve konukları bir evin salonunda buluşmuşlarcasına samimi bir sohbete dalıyor, şarkılarını akustik ve canlı çalıp söylüyor, aynı zamanda seyircilerin sorularını yanıtlıyorlar.

Ayda Bir Güneş, her ay başka bir konukla Bant Mag. Havuz / Bina’da. Takipte kalın!

Kapı açılış: 20.30

Bilet: 50 TL (Bina giriş katta satışta)

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/