Table Records sunar: Karahindiba Prensesi / Öykü Önal / Kozmik Yıkım 

Table Records, kendi bünyesinden sanatçıların yanı sıra yerel sahneden diğer bağımsız müzisyenlere de sahne verdiği Singer/Songwriter Sessions buluşmalarının ikincisini, 12 Ağustos Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleştiriyor. 

Karahindiba Prensesi, Öykü Önal ve akustik performansıyla Kozmik Yıkım sahnede olacak. 

Karahindiba Prensesi
(Table Records)

Karahindiba Prensesi, saf duyguyla örülmüş bir müziğin peşinde koşar. Müziğinde kırılganlıktan beslenir ve duygularını özgür bırakır.

2015’ten beri bağımsız olarak “Karahindiba Prensesi” mahlasıyla sunduğu şarkılarını, 2022 itibarıyla Table Records’tan yayımlıyor. 16 yaşındayken yazdığı dört şarkıyı altı yılın ardından Bulutlar ve Sonuçları adlı bir kısaçalarda topladı. İlk gençlik bunalımını absürt bir mizaha tutunarak anlattığı sözlerle her şarkıda dinleyeni alıp kendi evrenine götüren bir mini derleme. Yaşadığımız çağın ruhuyla yazılmış bol yankılı bir masal seçkisi âdeta.

Öykü Önal
(Morrie Records)

Öykü Önal 2019 yazında paylaşmaya başladığı müziğini “konuşamadıklarım” olarak tanımlıyor. Melankolik tınılara olan tutkusunu kendi umutsuzluk bulutlarını dağıtmak için bir araç olarak kullanıyor.

Geçtiğimiz senelerde bağımsız olarak yayınladığı EP ve teklilerden sonra 2022 yılında yerel sahnenin bağımsız şirketlerinden Morrie Records’tan yayınladığı “Seafoam” teklisi ile hikâyelerini anlatmaya devam ediyor.

Kozmik Yıkım
(Bağımsız)
Bakırköy gürültü ve pislik triosu.

Kapı açılış: 20.30
Biletler: 50 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişi ile sınırlıdır.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/