Ayda Bir Güneş’in sıradaki konuğu Tuğçe Şenoğul

Güneş Özgeç’in her bölümünde farklı bir konuğu ağırladığı konserli söyleşi programı Ayda Bir Güneş, Bant Mag. Havuz / Bina’da devam ediyor. Serinin üçüncü buluşması 18 Haziran’da, konuk ise Tuğçe Şenoğul.

Ayda Bir Güneş’te Güneş Özgeç ve konukları bir evin salonunda buluşmuşlarcasına samimi bir sohbete dalıyor, şarkılarını akustik ve canlı çalıp söylüyor, aynı zamanda seyircilerin sorularını yanıtlıyorlar.

Seni Görmem İmkansız ve Kahinar gibi grup işlerinin ardından 2017’de ilk solo albümü Gölgelerine ile puslu, sisli havalara, karanlıklara çağıran vokalist, şarkı yazarı Tuğçe Şenoğul, müzikal yolculuğuna tekliler yayımlayarak devam etmekte. “Kaptan” ile başlayan seriyi, Disco Tarantula remiksleri de bulunan “Bunu Sana Demiştim” ve “Bu Rüya Değil” takip etmişti. Şenoğul’un son numarası ise pandeminin ilk günlerinde besteleyip Tuğçe Kep yönetmenliğinde çekilen karantina yapımı videosuyla birlikte YouTube’da paylaştıktan iki sene sonra stüdyoda yeni bir çehre kazandırdığı “O An”dı. Parçanın, Tuğçe Şenoğul arşivinden görüntülerle şekillenmiş bir klibi de var.

Ayda Bir Güneş, her ay başka bir konukla Bant Mag. Havuz / Bina’da. Takipte kalın!

Kapı açılış: 20.30

Bilet: 50 TL (Bina giriş kat barda satışta)

Kapasite 50 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/