Başrolde Mark Rufallo’yu izleyeceğimiz “I Know This Much Is True”dan yeni görüntüler

HBO, duyurulduğu günden bu yana sabırsızlıkla beklenen yeni mini dizisi I Know This Much Is True’dan resmî bir fragman yayınladı ve heyecanın dozunu yükseltti

Blue Valentine ve The Place Beyond the Pines’ın yönetmeni Derek Cianfrance tarafından uyarlanan ve yönetilen I Know This Much Is True, Wally Lamb’in 1998’de yayımlanan ve en çok satanlar arasında yer alan aynı adlı romanına dayanıyor. Özdeş ikiz kardeşlerin paralel yaşamlarını izleyeceğimiz dizide ikizler rolü ise üç kez Oscar’a aday olan ve en son Dark Waters ile izlediğimiz Mark Ruffalo’nun. Hikâye, biri travma sonrası stres bozukluğu yaşayan, diğeri paranoyak bir şizofreni hastası olan Dominick ve Thomas Birdsey kardeşleri, hayatlarının farklı zamanlarına dönüşler yaparak takip ediyor. Bir aile destanı, 20. yüzyıl Amerika’sının arka planında yer alan ihanet, fedakarlık ve affetme hikâyesine uzanıyor. 

Dizinin etkileyici kadrosunda Imogen Poots, Rosie O’Donnell, Archie Panjabi, Kathryn Hahn, Juliette Lewis, Bruce Greenwood, Rob Huebel ve Aisling Franciosi gibi isimler de yer alıyor. Altı bölümden oluşan I Know This Much Is True 27 Nisan’da HBO’da başlayacak.

Yazı: Mine Metin