Batesmotelpro’dan kahkaha garantili 5 video

Jam Session’ın bu haftaki merak uyandıran etkinliklerinden biri, Aksi’de 14 Mart akşamı gerçekleşecek olan Batesmotelpro söyleşisi. Türkiye’nin uzun yıllardır istikrarlı bir şekilde Youtube içeriği ve viral video üreten nadir oluşumlarından biri olan ve bu süre zarfında kalitesinden bir şey kaybetmeyen Batesmotelpro’dan, kahkahalara boğulmadan izlemesi güç beş favori video.

Jam Session’da sürprizler bitmiyor. Festivalin 4 ve 5. haftalarından detaylar için takipte kalın.

batesmotelpro

İngilizce Hocası – Müzik gruplarını doğru telaffuz etme

Volkan Öge’nin “İngilizce kelimelerin doğru telaffuzlarını” paylaştığı video serisi İngilizce Hocası’nın müzisyen ve grup isimleriyle ilgili zihin açıcı bilgilendirmeleri. Björk’ün başındaki B’nin sessiz olduğunu biliyordunuz değil mi?

Sütü Seven Kamyoncu

Bir Youtube klasiği… Kelimelerle ifade edilemeyecek cinsten…

Hani Çarşamba günü her şey yoluna girecekti? 3.Bölüm: Haysiyet (GetContact Katili)

Batesmotelpro üyelerinden Silvyo, adını telefonuna “Sakın Açma”, “İbiş” ya da “Hıyar Ağası” olarak kaydedenlere büyük bir sürprizi var. Aksiyon, gizem ve kahkaha dolu bir video.

Retro budur!

Volkan Öge’yle moda, müzik ve dans eşliğinde 1960’lardan bugüne bir zaman yolculuğu. Retro ve vintage aynı şeyler değildir, unutmayınız.

Tuttur En Kral Sensin

Queen’e saygılarla İspanya La Liga’dan tahminlerimizi Batesmotelpro eşliğinde yapıyoruz. “Atletico… Barcelona… Deportivo… Osasuna yer onu…”