Beykoz Kundura’da konser ve film gösterimleriyle, özlediğimiz “Bir Yaz Gecesi”

Beykoz Kundura’nın Boğaz kenarındaki harika atmosferinde ağustos ayı boyunca leziz müzik ve sinema seçkisiyle açık hava etkinlikleri düzenleniyor. Temmuzda başlayan Bir Yaz Gecesi Sahnesi konserleri yeni isimlerle devam edecek. MUBI iş birliğiyle hazırlanan Bir Yaz Gecesi Sineması programında ise 7 Ağustos itibariyle, farklı dönemlerden 4 çarpıcı film izlenecek.

Beykoz Kundura’daki etkinlikler, fiziksel mesafe ve hijyen önlemleri gereğince düzenlenmiş oturma planıyla gerçekleşiyor. Açılışı 7 Ağustos’ta Luca Guadagnino’nun en iyi uyarlama senaryo dalında Oscar kazanan Call Me By Your Name’inin yapacağı program, Wong Kar-wai, Wim Wenders ve Pablo Larrain’in klasik filmleriyle farklı coğrafyalara alıp götürüyor. MUBI ile Bir Yaz Gecesi Sineması gösterimlerinin tam programı aşağıdaki gibi:

7 Ağustos Cuma: Call Me By Your Name / Luca Guadagnino 
14 Ağustos Cuma: In The Mood For Love / Wong Kar-wai 
21 Ağustos Cuma: Paris, Texas / Wim Wenders
28 Ağustos Cuma: Ema / Pablo Larraín

Bir Yaz Gecesi Sahnesi’ne gelecek olursak… Canlı müzik deneyimini tüm vücudumuzda hissetmeyi özlediğimiz uzun bir aranın ardından temmuzda start alan serinin ağustos takvimi de epey kabarık: Lalalar, Deniz Güngören Beşlisi, Mousikē, Oceanvs Orientalis & İlhan Erşahin, Çarğı Sertel ‘Multiverse’ Bi Android ft. Dilşad Çelebi ve dahası… 8 Ağustos’ta başlayacak programın detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Yaz Gecesi etkinliklerinin biletleri de beykozkundura.com üzerinden temin edilebilir.