Beyoncé’nin konser belgeseli “Homecoming”, 17 Nisan’da Netflix’te

Beyoncé’nin ünlü Coachella festivalinde 2018 yılında sergilediği benzersiz performansın perde arkasını konu eden Homecoming belgeseli, 17 Nisan’da Netflix’teki yerini alıyor.

Coachella’da ilk kez siyahi bir kadının headliner olmasıyla tarihte özel bir yere sahip olan konser, ihtişamlı sahne prodüksiyonu ve vurucu temasıyla uzun süreler gündemi meşgul etmişti. Yüzlerce kişilik bir ekibin haftalara yayılan çalışmasıyla ortaya çıkan ve ABD’de siyahi bir genç olmanın ne ifade ettiğine dair düşündürücü mesajlar içeren sahne şovunun tüm detaylarını göreceğimiz belgeselden ilk fragman da yayınlandı.

Maya Angelou’yla yapılmış bir röportajın ses kayıtları üzerine kurgulanan fragmanda, yoğun provalardan kesitler, Beyoncé’nin kızı Blue Ivy’nin dans provalarında annesine eşlik ettiği anlar, konser öncesindeki hazırlık aşamalarından görüntüler ve performansın kendisinden göz kamaştıran detaylar öne çıkıyor. 17 Nisan itibariyle Netflix’te izleyebileceğiniz Homecoming: A Film by Beyoncé’nin ilk fragmanı aşağıda.