Bir Beni Bu Şarkılar Mahvetti nostaljisi

Geride bıraktığımız senenin en eğlenceli akşamlarından biri, 19 Şubat 2022’de Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleştirdiğimiz 10. Beni Bu Şarkılar Mahvetti buluşmasıydı. Nilipek., Deniz Tezuysal, Can Temiz ve “Selensu” Miray Karabulut’un konuk olduğu geceden tüm kayıtlar artık (ya da nihayet!) podcast kanallarımızda.

Nilipek. 

Nilipek. – Sadi Güran sohbeti. Konuğumuz Nilipek., PJ Harvey’den Sezen Aksu’ya, onu mahvetmiş parçaları ve hikâyelerini anlatıyor. Bir bit pazarındaki tuhaf karşılaşma, İzmir Kordon’da esen rüzgârlar, Nilipek.’in remiks ve covarları da sohbete dâhil!

Deniz Tezuysal

Deniz Tezuysal – Deniz Bankal sohbeti. Bonkis dizisinin yazarı ve başrol oyuncusu Deniz Tezuysal, Backstreet Boys’tan Red Hot Chili Peppers’a, onu mahvetmiş parçaları ve hikâyelerini anlatıyor. Ergenlik aşkları, tarihin ilk “ghosting”i ve Bonkis serüveni de konu başlıkları arasında.

Can Temiz

Can Temiz – Cem Kayıran sohbeti. Uzun soluklu kariyerinin ilk solo albümünü 25 Mart’ta yayımlayan Can Temiz; Beni Bu Şarkılar Mahvetti’de Duman’dan Bad Religion’a uzanırken; muhabbete İzmir Excalibur nostaljisi, ergenlik yılları, arabesk müziğin doyurduğu hisler de karışıyor.

“Selensu” Miray Karabulut

“Selensu” Miray Karabulut – Cem Kayıran sohbeti. Instagram’da Selensu (@whenselensu) olarak skeç videoları paylaşan Miray Karabulut; Beni Bu Şarkılar Mahvetti’de metrobüste hava yağmurluyken dinlenen şarkılar, Tarkan’ın televizyon tarihindeki tek “Kış Güneşi” canlı performansı, dolmuşların yolcu kapasitesi gibi konulara değinerek çalıyor seçkisini.

Sıradaki Beni Bu Şarkılar Mahvetti etkinliği 24 Aralık’ta Bant Mag. Havuz / Bina’da. Konuklarımız Aslı İnandık, Brek, Meriç Aral ve Mert Demir. Detaylar burada.

Fotoğraf: Deniz Bankal