“Bir Masada Oturduk”un sezon finalinde konuk Büyük Ev Ablukada

Zorlu PSM YouTube kanalında yayımlanan, Gülinler’in sunduğu ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu müzikli talk show programı “Bir Masada Oturduk”, sezon finalini 9 Temmuz’da yapacak. Geçtiğimiz haftalarda Can Bonomo, Ceylan Ertem, İsmail Tunçbilek, Kamufle, Deniz Tekin gibi isimleri eğlenceli masasında konuk eden Gülinler, sezon finali olacak 16. bölümde “seçilmiş ailem” sözleriyle tanıttığı grubu Büyük Ev Ablukada’yla sohbete koyuluyor. Bu; röportaj vermekten, programlara katılmaktan kaçınan grup için bir ilk aynı zamanda.

Gülinler’in Büyük Ev Ablukada için hazırladığı oyunlar, kahkaha garantili sohbet ve leziz canlı performanslarla “Bir Masada Oturduk”un yüksek enerjili final bölümü, 9 Temmuz akşamı saat 20.00’de yayında. Önceki bölümleri izlemek için buradan Zorlu PSM YouTube kanalına ulaşabilirsiniz. 

Alaçatı için Büyük Ev Ablukada Akustik zamanı

Alaçatı’da açılan yeni etkinlik ve deneyim mekânı Nada’daki buluşmalar 9 Temmuz akşamı Büyük Ev Ablukada’nın 3 kişilik akustik kurulumuyla vereceği konserle başlıyor. Yemyeşil bir bahçede, leziz atıştırmalıklar ve kokteyller eşliğinde Büyük Ev şarkılarına eşlik etmek isteyenler için biletler burada. 

Nada nedir?

5 yıl boyunca muhteşem bahçesinde konuklarını ağırlayan Tarla Alaçatı, bu sezon Şef Elçin Önal’ın sunumuyla kahvaltının yanı sıra akşamları Nada adıyla bir restoran & bar olarak hizmet verecek. Restoranın hemen yanınındaki etkinlik alanında konserler, film gösterimlerinin yanı sıra Türkiye ve dünya mutfağı üzerinde söz sahibi konuk şeflerin katılacağı tadımlar gerçekleşecek. Büyük Ev Ablukada konserinin ardından 13 Temmuz Salı akşamı Hezarfen Film Galeri seçkisiyle ilk film gösterimleri de başlayacak.