Brian Tyree Henry, “Godzilla vs Kong”un oyuncu kadrosunda

Atlanta dizisinde canlandırdığı çıkış arayan rap yıldızı Paperboi rolüyle hayatımıza giren Brian Tyree Henry, çekimleri yakında başlayacak Godzilla vs Kong filminin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Legendary ve Warner Bros. ortaklığıyla çekilecek olan film, Godzilla ve King Kong’u tam 58 yıl sonra karşıya karşıya getiren ilk uzun metraj yapım olma özelliği taşıyor. Warner Bros.’un MonsterVerse’ünün iki ana karakterini bir araya getirecek olan filmin yönetmenliğini Adam Wingard üstlenecek. Godzilla vs Kong için belirlenen vizyon tarihi ise Mayıs 2020.

Stranger Things ’in Eleven’ı Millie Bobby Brown, Argo ve Manchester By The Sea gibi filmlerdeki performanslarıyla övgüler toplayan Kyle Chandler ve Deadpool 2 filminin antipatik yıldızı Julian Dennison, halihazırda Godzilla vs Kong filminde rol alacağı açıklanan isimlerden birkaçı.

Atlanta ’daki performansıyla Emmy adaylığı kazanan Brian Tyree Henry’nin filmde hangi rolde yer alacağı henüz açıklanmadı. Başarılı oyuncuyu yakın gelecekte izleyeceğimiz filmler arasında Joe Wright imzalı roman uyarlaması The Woman in the Window ve Ben Falcone’un yıldız isimlerle dolu aksiyon komedisi Superintelligence bulunuyor.