Bryan Cranston, Marvel karakteri Mister Sinister’ı canlandırmak istiyor

Önümüzdeki yıl vizyona girecek Power Rangers filminde Zordon olarak karşımıza çıkacak usta oyuncu Bryan Cranston, AMC’deki Geeking Out programında verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu. Kendisine canlandırma hayali kurduğu kötü karakterin hangisi olduğu sorulduğunda, Bryan Cranston henüz hiçbir Marvel filminde görülmemiş olan Mister Sinister’ı canlandırmak istediğini dile getirdi.

“Daha önce hiç canlandırılmamış bir karakteri oynamak isterim” diyen Cranston, kendisine birkaç kez Batman filmlerinde Commissioner Gordon karakterini oynaması için teklifte bulunulduğunu ama bu karakteri canlandırmış ona yakın aktörden biri olmak istemediğini söyledi. Sinema filmleri için yeni olan bir karakteri kendisinin şekillendirmesini tercih edeceğinin altını çizen Cranston, özellikle X-Men çizgi romanlarında sıklıkla karşımıza çıkan kötü karakter Mister Sinister’ın kendisine her zaman çekici geldiğini açıkladı.

Söz konusu karakterle ilgili söylentiler bir süredir çizgi roman tutkunlarının meraklı bir bekleyiş içine girmesine sebep olmuştu. Yine önümüzdeki yıl vizyona girecek ve Hugh Jackman’ın son kez kamera karşısına Wolverine karakteriyle geçeceği, üçüncü Wolverine filminde bu karakterin yer alacağı iddiaları bir süredir konuşuluyor. Fakat filmin yönetmeni James Mangold, geçtiğimiz günlerde bu haberlerin asılsız olduğunu ileri sürmüştü. Henüz ismi bilinmeyen üçüncü Wolverine filminde Boyd Holbrook, Patrick Stewart ve Doris Morgado gibi isimler rol alacak. Fakat henüz filmin kötüsünün kim olacağı bilinmiyor.

Önümüzdeki iki üç yıl içerisinde yaklaşık yedi yeni filmde karşımıza çıkacak olan Bryan Cranston’ın bu açıklamaları akıllarda bazı soru işaretleri oluşturdu. Ünlü oyuncunun 3 Mart 2017’de gösterime girecek olan yeni Wolverine filminde olmasa da sonraki Marvel filmlerinden birinde Mister Sinister’ı canlandırması olası gözüküyor.