C.M. Kösemen'in hayatını ve çalışmalarını konu eden belgesel için harika bir afiş

Yarın Bant Mag. Havuz / Bina’da yeni sergisi Dışarıdan Gelen‘in açılışını yapacak C.M. Kösemen’in hayatını ve çalışmalarını konu eden Kevin Schreck imzalı bir belgesel için hazırlıklar devam ediyor. Tangent Realms: The Worlds of C.M. Kösemen ismini taşıyan belgesel için Kevin Catalan imzalı nefis bir poster görücüye çıktı.

Indiegogo ve Backerkit üzerinden destek kampanyalarıyla hayata geçirilmeye çalışılan belgeselde Kösemen’in yarattığı ve keşfettiği hayali evrenler ve ilginç karakterler mercek altına alınıyor. Film için hazırlanan kampanyalara katılmanız durumunda C.M. Kösemen’im imzalı çizimleri, özel tişörtler, filmin farklı formatlardaki kopyaları, çeşitli koleksiyon ürünler veya Kösemen’in kitaplarından kazanma şansınız da var. Film için hazırlanan destek sayfasına buradan ulaşabilir, aşağıda da Kevin Catalan imzalı Tangent Realms posterini ve filmin fragmanını görebilirsiniz.

tangent

C.M. Kösemen’in Bant Mag. Havuz / Bina’da açılacak olan sergisi Dışarıdan Gelen‘in detayları için buraya tıklamanız yeterli.