Caleb Landry Jones, bu kez bir bilim kurguda karşımıza çıkacak

Get Out, The Florida Project ve Three Billboards Outside Ebbing, Missouri gibi son yılların ses getiren filmlerinde oynayan Caleb Landry Jones, bilim kurgu filmi BIOS’ta rol alacak.

Jones’un başrollerini Tom Hanks’le paylaşacağı film, “yeryüzünde kalan son insan” temasını işleyecek. Tom Hanks’in gezegendeki son insan olan bir bilim insanını canlandıracağı filmde, Caleb Landry Jones da daha sonraları bir insan olmayı “öğrenecek” olan robot bir karakterle karşımıza çıkacak. Game of Thrones dizisinin Emmy Ödüllü yönetmenlerinden Miguel Sapochnik’in 2010’dan bu yana çekeceği ilk uzun metraj olan BIOS’un prodüksiyonu, Steven Spielberg’ün kurucularından biri olduğu Amblin Entertainment tarafından yapılacak.

Yeni neslin dikkat çekici oyuncularından biri olan Caleb Landry Jones’u yakın gelecekte izleyeceğimiz diğer yapımlar arasında çekimleri devam eden savaş filmi The Outpost, Jim Jarmusch’un merakla beklediğimiz yeni filmi The Dead Don’t Die ve Peter Brunner’ın yazıp yönettiği korku filmi The Split Tongue bulunuyor.