Can Güngör’ün “Bu Sular Derin”ine şairane klip

Can Güngör’ün Sony Music etiketiyle 2020 baharında yayımladığı ikinci uzunçaları Sular Dar, bünyede kalıcı etkiler bırakan 15 şarkıdan oluşuyor. Albümün ikinci klibi, koleksiyonun en dingin ama en çarpıcı şarkılarından biri olan “Bu Sular Derin” için çekildi.

Ses getiren reklam çalışmalarının yanı sıra Yasemin Mori’nin iki harika klibi “Aslında Bir Konu Var” ve “Deli Bando”nun da yönetmenliğini üstlenen Halit Fatih Kızılgök’ün çektiği “Bu Sular Derin”, şairane ve sembolik bir aşk hikâyesi. “Uzun uzun konuşmasak, bir bakışla anlaşsak” sözleriyle açılan şarkının klibinde tepeden halatlarla sallanan ve birbirine kavuşmaya çalışan bir çifti izliyoruz. Koreografisi Mihran Tomasyan tarafından yapılan klipte Can Güngör’e eşlik eden oyuncular Defne Uluer ve Selim Cizdan.

5 yıllık bir aranın ardından 70 dakika uzunluğunda bir albümle çıkagelen Can Güngör’le Sular Dar’ın perde arkasını konuştuğumuz podcast bölümünü hemen aşağıdan dinleyebilirsiniz. Albümün Zeynep Aslanoba imzalı stop-motion harikası ilk klibi “Sesini Ver” de burada.

Yükleniyor...