Cem Yenel imzalı bir motivasyon şarkısı

Ajda Pekkan’a eşlik ettiği sahne performanslarıyla gözleri üstüne çeken Cem Yenel, “Devam Et” ile yeni nesil Türkçe pop havuzuna bir parça daha ekledi. Yenel’in rap müzisyeni Motive ile güçlerini birleştirdiği şarkı, karşılaşılan tüm zorluklara, engellere rağmen pes etmemeye, her ne olursa olsun yola devam etmeye çağırıyor dinleyenlerini.

Cem Yenel ise parçaya dair hislerini şu sözlerle anlatmış: “Hayat bize inandıklarımızdan vazgeçmemiz için binlerce sebep veriyor. Vazgeçmemek için tek bir sebebim kaldığı bir anda buldu beni ‘Devam Et’. Ben de her şeye rağmen bildiğim yolda devam ettim ve ondan hiç vazgeçmedim. Her ne olursa olsun devam et. Hayat bir akış. Ve kolay değil. Ama her ne olursa olsun içindeki enerjiye inan. Güç senin içinde.”

“Devam Et”in sözlerinde, yerli pop sahnesi için ikonik bir figür olan Şehrazat’ın da parmağı var. Rap bölümleri ise geçtiğimiz hafta yayımlanan Türkçe rap toplama albümü Tirat’ta da yer alan Motive’nin kaleminden çıkmış. Şarkının bestesi ve düzenlemesi Volga Tamöz’e ait.

Birbirinden başka yaşamlardan gelen türlü karakterleri üç dakikalık bir görsel anlatı içinde buluşturarak sosyal mesajlar veren, Mert Akay imzalı bir videosu da var “Devam Et”in.