Charlize Theron’lu “The Old Guard”dan yeni görüntüler

Charlize Theron’un ölümsüz bir savaşçıyı canlandıracağı Netflix orijinal filmi The Old Guard’da Love & Basketball ve Beyond the Lights filmleriyle tanınan Gina Prince-Bythewood yönetmen koltuğunda oturuyor. If Beale Street Could Talk ile yıldızı parlayan KiKi Layne ve 12 Years a Slave’deki rolüyle Oscar’a aday gösterilen Chiwetel Ejiofor, filmde Theron’a eşlik ediyor. 

10 Temmuz’da yayımlanacak filmde yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruyan ölümsüz askerlerin, özel güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayan kötülere karşı verdiği mücadeleyi izleyeceğiz. Yeni fragman aşağıda.

Theron, Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan filmin yapımcılığını da üstleniyor. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda Vanity Fair dergisine verdiği röportajda şu açıklamayı yapmıştı: “Rucka’nın eserini okuduğum ilk andan itibaren romanın, güncel konular üzerinde durmak ve insanlık hakkında ciddi sorular sormak için harika bir potansiyeli olduğunu düşündüm. Şu an yaptıklarımız yeterli mi? Bu yaptıklarımız bir şeyleri değiştiriyor mu? Bir şeyleri düzeltiyor muyuz, yoksa dünyayı daha kötü bir yere mi sürüklüyoruz?”

Yazı: Cansu Çubukçu