Dave Coulier, ''Full House'' dizisinin yeni bölümlerinde rol alacak!

Geçtiğimiz haftalarda Full House dizisinin yeni bir sezonla geri döneceği haberleriyle merak ve heyecan dolu bir bekleyiş başlamıştı. Dizinin Netflix’te yayınlanacak yeni sezonundan detaylar yavaş yavaş gelmeye başladı. Full Houseun Joey Amca’sı Dave Coulier, yeni sezonda dizide rol alacak.

Fuller House olarak ismi güncellenen dizinin yönetmenliğini The Big Bang Theory‘nin yönetmeni Mark Cendrowski üstlenecek. 13 bölümden oluşacak Fuller House sezonu, 2016 yılı içerisinde Netflix’ten yayınlanacak. Dizinin Jesse Dayı’sı John Stamos, aynı rolle birkaç bölümde karşımıza çıkacak ve ayrıca yeni sezonun yapımcılarından biri olacak.

Ailenin büyük kızı olan D.J. Tanner’ın ana karakteri olacağı dizide, D.J. üç çocuk annesi olarak karşımıza çıkacak. Dizide Candace Cameron-Bure tarafından canlandırılan D.J.’e kız kardeşleriyle birlikte babası, amcası ve dayısı da yardım ediyor olacak.

Dave Coulier, dizide yer alacağını dün Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile duyurdu. Fotoğrafta dizinin yönetmeni Mark Cendowski de yer alıyor.

https://instagram.com/p/2Ya1cDmPzp/