Duncan Jones'la 2052 Berlin'ine yolculuk: Yeni Netflix filmi "Mute"la tanışın

Heyecan verici bir Netflix yapımı daha yolda! İngiliz yönetmen Duncan Jones, yıldız oyuncularla dolu bir kadroyla çektiği Mute‘la izleyicileri 2052 yılının Berlin’inde gizemli bir maceraya davet ediyor.

Oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Alexander Skarsgård ve Justin Theroux gibi isimleri bir araya getiren Mute, çocukken geçirdiği bir kazadan dolayı konuşamayan bir barmenin kayıp olan sevgilisini bulma yolunda başına gelenleri konu ediyor. Bu arayışı sırasında iki Amerikan askeriyle yolları kesişen ve bir anda kendini onların görevinin de içinde bulan Leo isimli ana karakteri Alexander Skarsgård canlandırıyor.

Özellikle 2009 yılında vizyona giren filmi Moon‘la tanınan yönetmen Duncan Jones, son olarak iki yıl önce vizyona giren Warcraft uyarlamasını çekmişti. 23 Şubat’ta Netflix’te izleyiciyle buluşacak olan Mute, söz konusu platformun son dönemde ağırlık verdiği fütürist bilim kurgu yapımları arasında kendine has bir yer edinecek gibi gözüküyor. Fazlasıyla merak uyandıran Mute fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilir 23 Şubat’a dek sürecek geri sayımı başlatabilirsiniz!

MUTE_Vertical-MAIN_PRE_US