Evcilik Günleri: ClubCoweed’den evlerde birlikte ve güvende partileme deneyimi

ClubCoweed, haftanın üç günü farklı performer ve DJ’lere yer veren programıyla evlerinizi güvenli bir sosyalleşme ve dans alanına dönüştürüyor. Patreon platformu üzerinden açtıkları dayanışma kampanyasına buradan ulaşabilir, aşağıdaki paylaşımları ile ClubCoweed’i daha yakından tanıyabilirsiniz.

ClubCoweed olarak son zamanlarda tercih edilen Zoom isimli video-konferansında görüşebildiğimiz bir uygulama üzerinden düzenlediğimiz partilerde salonunuzu, koltuğunuzu, yatağınızı bir süreliğine en sevdiğimiz mekâna dönüştürme şansını sunuyoruz. Cuma-Cumartesi ve Çarşamba günleri gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizde, çeşitli yerlerden DJ ve performansçıların katılımı ve izleyicilerin de danslarıyla ve gullümleriyle ortak bir deneyim yaratmayı amaçlıyoruz. Birçok queer için çalışma alanına dönüştürdüğümüz ve birçok LGBTİ+’nın var olabileceği, sosyalleşebileceği ve dans edebileceği bir yer hedefliyoruz. Ne yazık ki dünyaya belki de bir uyarı niteliğine dönüşen bu durum, müzik ve eğlence sektörüne bir ara, bu sektörde çalışan insanlar için ise ekonomik bir zorluk haline dönüştü. Bu dönemde bizleri müzikleri ve/veya performansları eşliğinde tek bir dilde toplayan ya da yeni bir dil yaratmaya sürükleyerek, gönüllü olarak çalan DJ’lerimizi ve performerlarmızı yalnız bırakmamak için bir bağış kampanyası başlatıyoruz. Herhangi bir sosyal güvenceleri ve düzenli istihdamları olmayan arkadaşlarımıza destek olup, birlikte dans edelim birlikte eğlenip birlikte gülelim. Dayanışmayla kalın…” 

Fiziksel mesafelenme sürecinde yaptığınız çeşitli üretimlerinize dair çağrımıza katılım sürüyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.