Evde Kal Fest’in mart takvimi: Madrigal, Sertab Erener, Gaye Su Akyol ve dahası

Kendine Has’ın çevrimiçi festivali Evde Kal Fest, Filtresiz Özel programındaki ilgi çekici konserler ve sürprizli canlı yayınlarla 3 Nisan’a dek sürecek. Kendine Has Online Instagram hesabı üzerinden takip edilebilecek festivalin sıradaki konseri 7 Mart Pazar akşamı. Sahne, son olarak geçtiğimiz kasım ayında “Seni Dert Etmeler” teklisini yayımlayan alternatif rock grubu Madrigal’in.

Festivalin mart takviminin ikinci konseri 11 Mart’ta Sertab Erener’den. 17 Mart’ta şu sıralar yeni albüm hazırlıklarında olan Gaye Su Akyol, 25 Mart’ta ise 2020’ye Sistemik albümünü bırakan Son Feci Bisiklet, canlı performanslarıyla evlere konuk.

Açılışını 28 Şubat’ta Deniz Göktaş’ın stand-up’ıyla yapan Evde Kal Fest Filtresiz Özel’de 13 Mart Cumartesi akşamı Caner Özyurtlu ile Bugün Varız Yarın Yokuz canlı yayını var. Levent Sevi’nin müzisyenleri çıplak sesleriyle sevdikleri bir şarkıyı yorumlarken kaydettiği YouTube serisi Ve Ben Yalnız da festivale özel iki bölüm hazırlıyor. 23 Mart ve 3 Nisan akşamları, sürpriz isimler, Kendine Has Online Instagram hesabındaVe Ben Yalnız’a konuk.

Yükleniyor...