“Four Weddings and a Funeral” dizisinden ilk fragman yayınlandı

1994 yapımı, aynı adlı romantik komedi filminden uyarlanan Four Weddings and a Funeral dizisinden ilk fragman ve poster yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Mike Newell’ın oturduğu, başrollerini Hugh Grant ve Andie Macdowell’ın üstlendiği, 90’lı yılların klasikleşmiş romantik komedisinden uyarlanan dizinin yaratıcıları ise The Office ve The Mindy Project gibi dizilerle tanınan Mindy Kaling ve Matt Warburton.

Dizinin yapımcıları arasında aynı zamanda filmin senaristi olan Richard Curtis de yer alıyor. Four Weddings and a Funeral’ın başrollerinde ise Nathalie Emmanuel, Nikesh Patel, Rebecca Rittenhouse, John Paul Reynolds, Brandon Mychal Smith ve Zoe Boyle’u izleyeceğiz. Dizinin ilk bölümü 31 Temmuz’da, Hulu platformunda izleyiciyle buluşacak.

10 bölümden oluşan ilk sezon Londra’da bir düğün için yeniden bir araya gelen dört eski arkadaşın arasındaki dostluk ilişkilerine odaklanıyor. Dizinin yayınlanan ilk fragmanıyla beraber nostalji yapmak isteyenler için 1994 yapımı filmin fragmanını da aşağı bırakıyoruz.

(Yazı: İlke Erkmen)


Yükleniyor...