Gaye Su Akyol, Roskilde Festivali 2016 programında!

Müzik festivallerinin en eskilerinden biri olan Roskilde Festivali’nin bu seneki programı belli oldu. Programda Gaye Su Akyol da yer alıyor.

Bu sene 25 Haziran – 2 Temmuz tarihlerinde Danimarka’daki Roskilde şehrinde gerçekleşecek olan festivalde sahne alacak isimlerin tam programı açıklandı. Uzun zamandır konser vermeyen ve bu sene yeni albümüyle geri dönen LCD Soundsystem’ın ana grup olduğu festivalde Tame Impala, Foals, Mac DeMarco, Protymartyr, Floating Points, Savages, New Order, Sleaford Mods ve dahası bir hafta boyu sürecek olan festivalde sahnedeki isimlerden olacak. Programın dikkat çeken isimlerinden bir diğeri ise Türk sanat müziğini kendine has bir şekilde yorumlamasıyla yerli sahnedeki yerini sağlamlaştıran ve emin adımlarla ilerleyen Gaye Su Akyol oldu. Programın tamamına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LCD Soundsystem is playing Roskilde Festival!So is Tame Impala, MØ, Kvelertak, Ghost and a whole lot of other amazing acts. 53 of 175 acts revealed so far. Get your ticket before it’s too late.

Gepostet von Roskilde Festival am Montag, 25. Januar 2016
Screen Shot 2016-01-25 at 14.50.43