Guillermo Del Toro'nun animasyon dizisi "Trollhunters"tan bir fragman daha

Fantastik sinemanın önemli temsilcilerinden Guillermo Del Toro’nun Netflix’te yayınlanacak olan animasyon dizisi Trollhunters, ilk sezonuyla 23 Aralık’ta görücüye çıkacak. Seslendirme kadrosunda Kelsey Grammar, Ron Perlman ve Charlie Saxton gibi isimleri bulunduran diziden yeni bir fragman yayınlandı.

Guillermo Del Toro’nun bir diğer televizyon yapımı The Strain‘de olduğu gibi yine kendi kitabından uyarlanan Trollhunters, insanlar ve troller arasında iletişim kurmak üzere görevlendirilmiş bir gencin maceralarını konu ediyor. Dizinin yapımcılarından Marc Guggenheim, Netflix’te yayınlanacak olan Trollhunters‘ın sonraki sezonlarında karakterlerin büyüyerek karşımıza çıkacağının ipuçlarını veriyor.

Seslendirme kadrosunda geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Anton Yelchin’in de bulunduğu Trollhunters‘ın ilk iki bölümü New York Comic Con’da görücüye çıkmış ve övgü toplamıştı. Yakın gelecekte yeni Pacific Rim ve Hellboy filmleriyle de karşımıza çıkacak olan Del Toro’nun animasyon dizisi Trollhunters‘tan yayınlanan yeni fragman aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.