Güzel Bir Gün festivalinde sizi neler bekliyor?

Güzel Bir Gün festivali, katılımcılarına yalnızca müzik değil, gün içinde vakit geçirebilecek, eğlenebilecek birçok aktivite sunuyor. Yarın Maçka KüçükÇiftlik Parkcta gerçekleşecek olan Güzel Bir Gün festivalinde sizi bekleyen ışık şovlarından leziz yemeklere buyurun!

Van Nutt
İsviçreli ekip Van Nutt, 1973 yılından bu yana psikedelik ışık gösterileri hazırlayan bir kolektif. Festival alanına özel ışık ve görsel enstalasyonlar hazırlayacak ekip, bugüne kadar yüzlerce festivalde çalışmalarıyla yer aldı.

van nutt


Closet Circuit’ten Nefeshane
Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin ilk geçici çöp müzesini açan Closet Circuit ekibi, festivalde Nefeshane adı altında nefes egzersizleri yapıyor olacak! Closet Circuit’in Firuzağa’daki mekanını görmemiş olanlar mutlaka bu alanı ziyaret etsin!

Datlı Maya’dan piknik sepetleri
Güzel Bir Gün’ün panayır atmosferine uygun olarak, lezzetli yemekleriyle bilinen Datlı Maya ekibi de özel piknik sepetleri hazırlıyor. İçinde kendi örtüsü ve doğal ürünlerden oluşan, 4 kişilik çeşit çeşit yemekleriyle KüçükÇiftlik Park çimenlerinde güzel müzik eşliğinde pikniğe buyurun!

Screen Shot 2015-05-29 at 1.32.29 PM


Analog Kültür ekibinden Vinyl Digging 101 Workshop’u
İstanbul’un en kendine has plak ve müzik ekipman dükkanlarından Analog Kültür, plak toplama kültürüne giriş yapmak isteyenler için nefis bir atölye çalışması yapıyor: Vinyl Digging 101.

analog


Tanış Onunla: Sokaktaki Hayvanlarımızı Sahiplendirelim
Hayvan dostu festival olma özelliğiyle öne çıkan Güzel Bir Gün’de Tanış Onunla stantı, sahip arayan sokak hayvanlarıyla tanışmak üzere ziyaretinizi bekliyor!

Bitti Gitti’den kaleydeskop yapım atölyesi
Yakın zamanda sergilerden atölyelere birçok nefis etkinliğe imza atan keyifler atölyesi Bitti Gitti ekibi, Güzel Bir Gün’de kaleydeskop yapımı atölyesiyle yer alıyor.

30 Mayıs’ta Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek tüm etkinlikleri aşağıdaki posterde görebilirsiniz.

18016_849227668503251_6250712899779706916_n