Her Yıla Bir Klip - 2015: Ceylan Özgün Özçelik’ten Palmiyeler “Her Şey Anlamsız”

Bant Mag. 15. yıl kutlamaları kapsamında hızımızı alamayarak hayata geçirdiğimiz “Her Yıla Bir Klip” projesinde 2015 yılındayız. Yönetmen Ceylan Özgün Özçelik, Palmiyeler’le belki de ilk tanışmamıza işaret eden “Her Şey Anlamsız” eşliğinde izleyiciyi bir lunaparkta kaybolmaya davet ediyor.

Yönetmen: Ceylan Özgün Özçelik
Görüntü Yönetmeni: Gözde Koyuncu 
Kurgu: Selda Taşkın
Colorist: Elif Tekneci

“Her Yıla Bir Klip” nedir?

Bant Mag. olarak 15. yılımızı ne şekillerde kutlayacağımız üzerine kafa yorarken hızımızı alamadık; lokal müzik, sinema ve sanat sahnesiyle sıkı bağlarımıza dair devasa ve heyecan verici bir projeyi hayata geçirdik. Her Yıla Bir Klip projesi kapsamında dergiye başladığımız 2004 yılından bugüne yerli bağımsız sahneden yayınlanmış Bant Mag. seçkisi müziklere, üretimlerini yakından takip ettiğimiz farklı yönetmen ve sanatçılar iPhonelarla klip çekti. 

Kasımda Kadıköy Sineması’nda gösterimini yaptığımız Her Yıla Bir Klip kapsamında ortaya çıkan kliplerin tamamını buradan izleyebilirsiniz. 

Her Yıla Bir Klip kapsamındaki tüm klipler iPhonelarla çekildi. Projeden videolar, ekipçe hazırladığımız dinleme listeleri ve daha fazlası için Bant Mag.’ın Apple Music odasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yükleniyor...