İdil Meşe 17 Aralık’ta Bant Mag. Havuz / Bina’da

“İnsana iyi gelen bir hâlin var, bilir misin?” diye başlıyor yeni İdil Meşe’nin 60’lara ışınlayan şarkısı “Ah Bir Bilsen”. Şarkının insana da iyi geldiğine hiç şüphe yok. Kendisine parçanın düzenlemesinde Cem Özel eşlik etmiş, kayıtlara Özgür Çıtır ve Can Güngör’ün de eli değmiş. 2022’de yayımlanacak ilk albümü için merakımız iyice kabartan şarkının hemen ardından, 17 Aralık Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da unplugged konseriyle konuğumuz oluyor İdil Meşe. 

Solo üretimlerinin yanı sıra Da Poet’le ortaklığı Rain Lab ile 90’lar trip-hop esintili ses dalgaları da yayan İdil Meşe, 2021’i oldukça hareketli geçirdi. “Dünya Halim” parçası için bir remiks EP’siyle açtığı senenin devamında Da Poet’in Kendini Bul albümünde bir parçayı vokalleriyle renklendirdi, baharın son günlerinde Umut Çetin’le “Yabani Otlar”ı yayımladı. Önümüzdeki yıl için solo albümüyle birlikte başka sürprizler de hazırlayan İdil’in, Bant Mag. Havuz / Bina konserinde bu güzelliklerden bir şeyler de duymamız olası.

*Kapı açılış: 19.45
*Bilet: 50 TL
*Katılımcı sayısı 50 kişiyle sınırlıdır.
*Katılımcıların etkinlik girişinde aşı sertifikasını ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi sonucunu göstermesi gerekmektedir.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/