Idris Elba ve Matthew McConaughey’li “The Dark Tower”dan ilk resmi fotoğraf yayınlandı

Entertainment Weekly dergisinin Comic-Con için özel olarak hazırlanan yeni sayısında Stephen King’in ünlü romanı The Dark Tower‘ın sinema uyarlamasına dair geniş bir dosya yer alıyor. Filmin Cape Town’daki setini ziyaret eden EW, 2017 şubatında vizyona girecek olan The Dark Tower‘dan ilk resmi fotoğrafı da yayınladı.

Derginin kapağında Idris Elba’nın canlandırdığı Roland Deschain ve Matthew McConaughey’nin canlandırdığı Siyahlı Adam karakterleri yer alıyor. Fantastik edebiyatın en popüler kitaplarından biri olan The Dark Tower‘ın sinema uyarlamasının yönetmenliğini de A Royal Affair ve The Girl With The Dragon Tattoo filmleriyle tanınan Danimarkalı yönetmen Nikolaj Arcel üstleniyor.

Entertainment Weekly’nin filme dair dosyasında yer alan ilk resmi fotoğrafta da Elba tarafından canlandırılan ana karakter Roland Deschain yer alıyor.

The Dark Tower (2017) Idris Elba  June 18, 2016 - Cape Town, South Africa Photograph by Marco Grob

Derginin kapağını da aşağıda görebilirsiniz. Entertainment Weekly ekibinin The Dark Tower setine yaptığı ziyaret ve filmin hazırlıklarına dair gözlemlerinin yer aldığı dosyayı okumak için de buraya tıklamanız yeterli.

ew-dark-tower-570x760