İrlanda ruhu içine işlemiş “The Irish Spirit” albümü yayında

Alternatif üretimlerde bulunan genç sanatçılarla ortaklıklar kuran, müziğin arkasındaki hikâyeleri anlattırma motivasyonu taşıyan Jam Session platformu, adını ve ilhamını The Irish Spirit’ten alan yepyeni bir albümü dijital platformlar aracılığıyla paylaştı.

Baştan sona İrlanda ruhundan ilhamla yol alan albümde bulunan altı parça deep house, down tempo, electronica tınılarında gezinerek dinleyiciye yaratıcı keşif alanları açıyor. Müzikal yaklaşımın tambur, bağlama ve saz gibi enstrümanlarla da zenginleştirildiği The Irish Spirit, temposu ve enerjisinden ödün vermeden ilerleyen, dinamik bir iş ve keyifli muhabbetlerin eşlikçisi olmayı bekliyor.

The Irish Spirit albümü Snapmuse prodüktörlüğünde, bu proje için bir araya gelmiş On Fade grubu tarafından yazıldı. İrlanda ruhunun sözlerden müziğin akışına, şarkıların içine derinden işlediği çalışmanın yaratıcısı On Fade grubunda gitar ve bağlamada Fatih Yaşar, vokalde Lara Başakıncı ve Erkan Erginci ile prodüktörler Onur Diner ve Derya Ural yer alıyor.

Müzik platformu Jam Session aracılığıyla paylaşılan The Irish Spirit’e Spotify, Apple Music ve Youtube üzerinden kulak verebilirsiniz.