İstanbul Comics & Arts Festival'ın ilk gününden tavsiyeler

Bugün başlayan İstanbul Comics & Arts Festival’ın ilk günündeki etkinliklerden, film gösterimlerinden, atölyeler ve dahasından derlediğimiz tavsiyelere göz atın.


Birçok farklı disiplini bir araya getiren festival İCAF’ın üç gün sürecek dopdolu programında bugün 14:00 itibariyle Havuz Başı Animasyon Kuşağı kapsamında film gösterimleri gerçekleşecek. 14:00 – 20:00 arasında yapılacak olan film gösterimlerinde izleyeceğiniz filmlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Festivalin atölye programında tüm gün devam edecek olan etkinlikler Apollo VR Art Gallery, Dijital Boyama, Nike String Art, Nail Art olacak. Kısıtlı kontenjanlı atölyelerden ise origami ve defter yapımı ziyaretçilerini bekliyor olacak. İstanbul Comics & Arts Festival için kurulan alanda, ayrıca, birçok çizgi roman dükkanı ve yayınevi de stantları ile yer alacak. Penguen, Ot, Otlak, Gerekli Şeyler, Aylak, Paralel Evren gibi yayıncıların yer alacağı alana mutlaka uğrayın.
*Biletler için www.icaf.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

14329994_1409985195683192_55810262573129122_n


Festivalin heyecan verici etkinliklerinden biri de yerli birçok sokak sanatçısının katılacağı ve canlı olarak çizim yapacağı performanslar olacak. İCAF’ta canlı olarak izleyebileceğiniz sokak sanatçıları arasında Eks Reyn, Ares, Can Wixc, Yok, Nuka ve daha birçok isim yer alıyor. Sokak sanatçılarının çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

mural_istanbul_mtn_esk_reyn_a