Jaden Smith, “Omniverse”te Kanye West’in gençliğini canlandıracak

Kanye West’in yaratıcılarından biri olduğu yeni Showtime dizisi Omniverse’te Kanye West’in gençliğini Jaden Smith canlandıracak.

Showtime’ın programında uzun bir aranın ardından yer verdiği ilk antoloji serisi olacak Omniverse, her biri yarım saatlik bölümlerle “algının farklı kapılarını inceleyecek”. Senaryosu Lee Sung Jin imzası taşıyan Omniverse, son yıllarda bir medya ikonu halini alan Kanye West’in yaratıcısı olduğu ilk televizyon yapımı.

Will Smith’in hem müzik hem sinema alanında epey aktif olan oğlu Jaden Smith, dizide alternatif bir gerçeklikte Kanye West’in gençlik yıllarını canlandıracak. 2006 yılında başrollerini babasıyla paylaştığı The Pursuit of Happyness filmiyle radarlara giren Jaden Smith, özellikle The Get Down dizisi ve Karate Kid remake’iyle adından söz ettirdi. Smith’i yakında izleyeceğimiz bir başka yapım da Cara Delevigne ve Cuba Gooding Jr.’la kamera karşısına geçtiği Life in a Year filmi olacak.

“Kanye West”, “alternatif gerçeklik” ve “algının farklı kapıları” gibi anahtar kelimeleri bir araya getirerek tanıtılan Omniverse içimizde karışık hisler yaratsa da merak etmeden edemiyoruz.

Yükleniyor...