Jam Session ikinci hafta programında neler var?

“Sen neredeysen orada” mottosuyla yola koyulan Jam Session, bir kez daha İstanbul’un iki yakasındaki mekânları kapsamına alan bir programla #RuhunuDinle diyor. Festivalin 2021 edisyonu, The Irish Spirit YouTube kanalından takip edilmekte. Dopdolu ikinci hafta programı, 5 Nisan günü yayımlanan İnsanlar’ın Arkaoda konseriyle başladı. Peki haftanın geri kalanında neler var?

6 Nisan
Can Güngör (Kulübe)

İkinci stüdyo albümü Sular Dar’la 2020’nin soundtracklerinden birine imza atan Can Güngör, Jam Session için özel bir performans kaydetti. İznik’te bir dağ evinden seslenecek Can Güngör ve ekibi. Merakla bekliyoruz!

7 Nisan
Keus (Kulp)

İstanbullu elektronik müzik ikilisi KeuS, Kerem Sedef ve Suatus’tan oluşuyor. Film ve oyun müzikleri de yapan KeuS, Yol adını verdiği ilk EP’sini Rist Records’tan yayımladı. Ambient ve elektronik tınılara meraklı dinleyiciler kaçırmasın.

8 Nisan
Efe Tunçer ve Tolga Karaçelik söyleşisi (Efendi / Hunhar)

Tiyatrocu ve komedyen Efe Tunçer’in Jam Session söyleşilerinde ikinci perde. Konuk Kelebekler, Sarmaşık ve Gişe Memuru gibi filmleriyle tanınan yönetmen Tolga Karaçelik. Şu sıralar yeni bir film üzerine çalışmakta olan Karaçelik’ten ipuçları da gelir belki…

9 Nisan
Lara Di Lara (Blok Mekan)

Sudaki Çığlık ismini verdiği tam 19 şarkılık albümünün ardından ara vermeyen Lara Di Lara, 2020’nin ilk üç ayına üç tekli sığdırdı. Devamı da yolda, üstelik bir de Kamufle iş birliğiyle hazırlanmış bir EP görünüyor. Blok Mekan’daki konserde Lara Di Lara kataloğundan özenle seçilmiş şarkılara eşlik edeceğiz.

10 Nisan
Lalalar (Salon İKSV)

Festivalin kapanışını yüksek enerjiyle yapıyoruz. Salon İKSV sahnesinde Ali Güçlü Şimşek, Barlas Tan Özemek ve Kaan Düzarat’tan oluşan Lalalar var. İlk albüm için hazırlıklarını sürdüren ekip, 10 Nisan’da yeni bir şarkı da yayımlayacak. Sıcağı sıcağına canlı performansını dinleme keyfi!

Yükleniyor...