“Konfetiler” serisinin sıradaki konuğu Socrates dergi ekibi

Bant Mag. Havuz / Bina’da, dergi ekibi olarak kendimizi takip etmekten ve hayran olmaktan alıkoyamadığımız oluşumları, coşku ve merakla ağırlayacağımız “Konfetiler” serisinin ikinci konuğu Socrates dergi ekibi.

2015’ten bu yana “Düşünen spor dergisi” sloganıyla yayınını sürdüren Socrates, Türkiye’deki spor yayıncılığına getirdiği yeni solukla favori yayınlarımız arasındaki yerini kısa sürede aldı. Televizyon, internet ve basılı medya gibi, spor basınının farklı kollarından gelen bir yazar ve editör kadrosuyla, bir anlamda ülkedeki spor yayıncılığına yeni bir kültür ve jenerasyon kazandıran Socrates, kısa süre sonra Almanya’da da basılmaya başladı. Ekip son dönemde Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla da dikkat çekici çalışmalarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Derginin genel yayın yönetmeni Caner Eler, yazı işleri müdürü Onur Erdem ve yazarlarından İnan Özdemir, 3 Ağustos Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da konuğumuz oluyor. Bant Mag. editörlerinden Cem Kayıran’ın üçlüyle yapacağı söyleşi saat 20:30’da başlayacak. Ardından da iki dergi ekibi, BANT X SOCRATES seti için sevdiği parçalarla birlikte Bina kabinine geçecek.

Söyleşi: 20:30
BANT X SOCRATES (DJ set): 22:30
Katılım ücretsiz.