Konser: Bade Nosa

2020 çıkışlı ilk teklisi “Kendim Abla” ile hayatımıza giren ve geride kalan üç yıl boyunca her şarkısıyla duygudan duyguya sürükleyen Bade Nosa, 15 Nisan Cumartesi günü Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde olacak. Müzisyenin 7 Nisan’da Mudita Records aracılığıyla yayımlanan son teklisi “Sakarmeke” hemen aşağıda.

Bade Nosa’nın hem hayat hem müzik yoldaşı Emre Can Sarısayın’ın sözlerini yazdığı “Sakarmeke”nin bestesi Bade Nosa imzalı. İkilinin birbirlerine anlattıkları hikâyelerinden esinlenerek yazılan ve birlikte yaptıkları ilk şarkı aynı zamanda. 

Bade Nosa İstanbul’da büyüdü. Boğaziçi Üniversitesi’nde sosyoloji ve felsefe lisans eğitimlerinin ardından sosyoloji yüksek lisans eğitime devam etti. Şu anda Bodrum’da yaşıyor ve bağımsız olarak devam ettiği müzikal üretiminin yanı sıra eşi Emre Can ile birlikte Badecanlar markası ile zehirsiz ve ekolojik kişisel bakım ürünleri üretiyor. 

Bade Nosa ve Emre Can, birlikte ürettikleri ve icra ettikleri müzikleriyle, dinleyicilerine hem hüzünlü hem huzurlu bir yolculuk sunmayı temenni ediyor. 15 Nisan Cumartesi akşamı gerçekleşecek Bant Mag. Havuz / Bina konserinde de birlikte sahnede olacaklar. Sonbaharda yayımlanması planlanan ilk albümden kimi şarkıları da dinleriz belki!

Kapı açılış: 20.30
Biletler: 100 TL (Bina giriş katta satışta)

Kapasite 40 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/