KONSER: Goblin Daycare / ÇOKGEÇ

Yeni nesil punk sahnesinin farklı sularında yüzen iki harika grup, canlı performanslarıyla 19 Ağustos akşamı Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde olacak. Konuklarımız Goblin Daycare ve ÇOKGEÇ, heyecan büyük.

Goblin Daycare

2023 Nisan’ında Q: EP? A: EP!! ile çıkış yapan Goblin Daycare, “gerçek punk bu değil” ve “oynak bir şeyler yok mu” spektrumu arasında mekik dokuyan, müzik gibi bir şey icra ediyor. Kaset hissiyatını benimseseler de kasetçalarları, kendilerine “synthli punk” deseler de synthleri yok. Davulcuları, utanmaları ve arlanmaları zaten hiç olmadı. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor, büyüyünce Devo olmak istiyorlar.

ÇOKGEÇ

Eski defterleri kapatın, her şey için ÇOKGEÇ. 2023’de üzgün çocuklara üzgün müzikler sunmak için “YARINI BEKLERKEN” ile çıkış yapan Berk Utku ve Yiğit Cantaş, hedefinde emin (?) adımlarla ilerliyor. ÇOKGEÇ aslında sadece, bir çok alandan ilham alarak, severek dinleyeceği müziği yapıyor. Heyecanlı, yenilikçi, samimi fakat benzeri de olmayan müziklerini kulaklarınıza ulaştırmaya “KURTULDUM SONUNDA” ile devam ediyorlar.

Kapı açılış: 20.30
Biletler: 100 TL (Bina giriş katta satışta)
Afiş: Faruksle

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/