Konser: hiçamahiç / The Golden Shore

4 Mart Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da Mevzu Records rehberliğinde iki konser birden var. Tabiri yerindeyse, Mevzu Records bu kez elektriksiz geliyor! İstabullu iki ekip; hiçamahiç ve The Golden Shore unplugged setleriyle, 20.30 itibariyle sahnede.

hiçamahiç hakkında
İstanbul çıkışlı indie rock / shoegaze grubu hiçamahiç, grup üyelerinin çeşitli karakterleri sebebiyle müziğin alt kültür ve popüler kültürle ilişkili birçok elementini şarkılarında barındırıyor. Bir senedir ilk albümü için besteleme ve kayıt sürecinde olan hiçamahiç, ilk teklisi “Kaybolacağız”ı konserden hemen önce, 3 Mart tarihinde klibiyle beraber yayımlayacak. Albüm ise çok yakında!

The Golden Shore hakkında
İstanbullu grup The Golden Shore, 2018 yılı sonlarında kuruldu. Indie öğeleri üzerine inşa edilen parçalar yapan grup, erken dönemlerinde The Smiths, Red Hot Chili Peppers ve çeşitli pop punk gruplarından esinlendi. Hazırlıkları yaklaşık bir yıl süren 2020 tarihli ilk EP’leri Lighthouse’u, sonraki yıllarda “Don’t Let Me Down” ve “Yolun Ortasında” teklileri takip etti.

Kapı açılış: 20.30
Kapasite 50 kişi ile sınırlı.
Biletler: 50 TL (Bina giriş katta satışta)

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/