Konser: kim ki o

Beş yılın ardından ilk konserini geçtiğimiz mayıs ayında veren kim ki o, bir yandan yeni albüm hazırlıklarını sürdürüyor. Ne mutlu ki Berna Göl-Ekin Sanaç ikilisi, 3 Temmuz Çarşamba akşamı, canlı performansıyla Bant Mag. Havuz / Bina’nın giriş katında olacak. %100 Müzik katkılarıyla gerçekleşecek konsere katılım ücretsiz.


kim ki o

Bas ve synth ikilisi kim ki o, 2006 yazında Berna Göl ve Ekin Sanaç tarafından kuruldu. Geniş bir müzikal alandan ilham alan ikili, hayattaki tavırlarının şiirsel ve bazen de örtük ifadelerini yaratma dürtüsü ve tutkusuyla şarkılarını yazıyor. 

İlk iki albümlerini kendi imkanlarıyla basmalarının ardından, Dans adlı albümlerini Hollanda merkezli Enfant Terrible etiketiyle 2010’da, Grounds’u ise Fransa merkezli Lentonia Records etiketiyle 2013’te Avrupa ve ABD’de yayımladılar. Son albüm Zan’ın (Lentonia Records, 2017) çıkışından sonraki süreçte bir ara vermeye ihtiyaç duyan kim ki o, 2023 başında yeniden stüdyoya girdi ve Mayıs 2024’te özlenen konserleriyle sahneye geri döndü. Hâlen yeni albümlerinin kayıtları üzerinde çalışmaktalar. kim ki o bugüne kadar aralarında The Radio Dept., Moon Duo ve Jens Lekman’ın da olduğu isimlerin Avrupa ve Birleşik Krallık turnelerinde ön grup olarak bulundu, çok sayıda ve çeşitli derlemede yer aldı.

Konser: 22.00
Katılım ücretsiz.

Konser sonrası gece Nar Nar Goon’un DJ setiyle devam edecek.


Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/