Lara Di Lara’dan “Sudaki Çığlık”a doğru bir klip ve bir tekli

Suyun üzerinde yürürken adımlarının sesiyle oluşturduğu Sudaki Çığlık senfonisinin tamamıyla özgür kalmasına az bir süre kala, Lara Di Lara içimize yoldaki albümünden tohumlar bırakmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dinlemeye açılan Ethnique Punch düeti “Tuzak” için Irmak Altıner’le bir video klip hazırlayan Dilara Sakpınar; aynı zamanda “Yap” isimli bir tekli daha paylaştı. 

Sosyal medya hesabında “Yap yap sen yap / Yaptıkça doğrulur / Sözler yoğrulur” sözlerini alıntılayarak 1 Mayıs’a saygılarla açtığı yeni şarkısında “Bir hayale daldık mı her şey parlar” diyerek sevginin gücüne inanan yanlarını güneşe çıkarıyor.  Lara Di Lara’nın baharı, sevgiyi, yeryüzüne kök salmayı, akıp gitmeyi ve keşfetmeyi anlatan dünyasına açılacak yeni kapıyı aşağıdan aralayabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Yasemin Mori’nin “Rampa Stampa” klibi üzerine söyleştiğimiz Irmak Altıner’in yönettiği video klip “Tuzak” ise aşina olduğumuz Lara Di Lara topraklarının üzerindeki yeni enerjileri ve saklı diyarları keşfetmeye çağırıyor. Soluk renkler ve yollar, şehrin kaotik geçitleri, tabelalar ve belli belirsiz bir karanlığın içinde akan bu klip kısa film tadında bir video. 

Yazı: Asena Büyük